Contact

PROFLEX SRL

 

Bucuresti:

Str.Velicu Stefan, Nr. 9-11,

Sector 2, Bucuresti.

Tel.: 021 252 77 33/4

Fax: 021 252 77 32

Mobil: 0746 590 409

E-mail:office@proflex.ro

 

Constanta:

Str. I. C. Bratianu, Nr. 131,

Jud. Constanta.

Tel.: 0241 480 521

Mobil: 0752 074 305

E-mail:constanta@proflex.ro

 

Ploiesti:

Str. Targovistei, Nr. 10,

Jud. Prahova.

Tel.: 0753 026 947

E-mail: ploiesti@proflex.ro

 

Reghin:

Str. Ierbus, Nr. 38/B

Jud. Mures

Tel.: 0264 511 672

E-mail: financiar@proflex.ro

 

PROFLEX RVL SRL

 

Ramnicu Valcea:

Str. Raureni, Nr. 14,

Jud. Valcea

Tel.: 0250 730 263

Mobil: 0735 848 684

E-mail: valcea@proflex.ro

 

PROFLEX TRANSILVANIA CJ SRL

 

Cluj Napoca:

Calea Baciului, Nr. 47,

Jud. Cluj.

Tel.: 0264 484 862

Mobil: 0740 000 507

E-mail: cluj@proflex.ro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PROFLEX SUD SRL

 

Craiova:

Bulevardul Decebal, Nr.85,

Jud. Dolj

Tel.: 0251 435 205

Fax: 0251 435 204

E-mail: craiova@proflex.ro

 

PROFLEX CL SRL

 

Calarasi:

Str. Prelungirea Dobrogei nr.1,

Jud. Calarasi

Tel: 0242 317 748

Mobil: 0744 357 564

E-mail: calarasi@proflex.ro

 

PROFLEX BV

 

BRASOV:

Calea Feldioarei Nr.32,

Jud. Brasov

Tel.: 0268 442 131

Fax: 0268 442 132

Mobil: 0755 235 302

E-mail: brasov@proflex.ro

 

 

 

 

 

XHTML | CSS | Web design, Print, Branding, Advertising - Sibiu, Romania, Worldwide
© 2008 proflex.ro Toate drepturile rezervate.