Pagina noastra se afla in constructie!

Vom reveni curand cu un site nou insa pana atunci ne puteti contacta atat prin formularul de contact cat si prin
adresele afisate mai jos.

Nume

Email

Telefon

Mesaj

PROFLEX SRL

Bucuresti:
Str. Caminului, Nr. 74,
Manolache, jud. Ilfov.
Tel.: 021 252 77 33/4
Fax: 021 252 77 32
Mobil: 0747 763 539 (074 PROFLEX)
E-mail:office@proflex.ro
Bucuresti:
Sos. Giurgiului, nr. 273
Sector 4
Tel: 031 438 1899
E-mail: luica@proflex.ro
Constanta:
Str. I. C. Bratianu, Nr. 131,
Jud. Constanta.
Tel.: 0241 480 521
Mobil: 0752 074 305
E-mail:constanta@proflex.ro
Ploiesti:
Str. Targovistei, Nr. 10,
Jud. Prahova.
Tel.: 0753 026 947
E-mail: ploiesti@proflex.ro
Reghin:
Str. Ierbus, Nr. 38/B
Jud. Mures
Tel.: 0264 511 672
E-mail: financiar@proflex.ro

PROFLEX RVL SRL

Ramnicu Valcea:
Str. Raureni, Nr. 14,
Jud. Valcea
Tel.: 0250 730 263
Mobil: 0735 848 684
E-mail: valcea@proflex.ro

PROFLEX TRANSILVANIA CJ SRL

Alba Iulia:
Sos. de centura, nr. 35,
Jud. Alba
Tel.: 0754 216 454,
E-mail: cluj@proflex.ro
Cluj Napoca:
Calea Baciului, Nr. 47,
Jud. Cluj.
Tel.: 0264 484 862
Mobil: 0740 000 507
E-mail: cluj@proflex.ro

PROFLEX SUD SRL

Craiova:
Bulevardul Decebal, Nr.85,
Jud. Dolj
Tel.: 0251 435 205
Fax: 0251 435 204
E-mail: craiova@proflex.ro
Pitesti:
Str. Depozitelor, nr. 23,
Jud. Arges
Tel.: 0755 146 989,
E-mail: pitesti@proflex.ro

PROFLEX CL SRL

Calarasi:
Str. Prelungirea Dobrogei nr.1,
Jud. Calarasi
Tel.: 0242 317 748
Mobil: 0744 357 564
E-mail: calarasi@proflex.ro

PROFLEX BV

Brasov:
Calea Feldioarei Nr.32,
Jud. Brasov
Tel.: 0268 442 131
Fax: 0268 442 132
Mobil: 0755 235 302
E-mail: brasov@proflex.ro

PROFLEX VEST SRL

TIMISOARA:
Calea Buziasului, Nr. 6
Jud. Timis
Tel.: 0742 05 03 05; 0743 512 973;
Service mobil 24 h/7 z: 0746 046 349
E-mail: timisoara@proflex.ro

PROFLEX NORD SRL

Iasi:
Str. Metalurgiei, nr. 8,
Jud. Iasi
Tel.: 0753 024 708,
E-mail: iasi@proflex.ro

PROFLEX NORD VEST SRL

Oradea
Bd. Stefan cel Mare, nr. 15,
Jud. Bihor,
Tel.: 0359 192 299,
E-mail: oradea@proflex.ro